Soojapuhur Duux Threesixty 2 Smart

119.99
Neto: 99.99

Tutvuge külmadel talvepäevadel oma kaaslasega: Threesixty 2. Sellel käepärasel küttekehal on orgaaniline disain ja võimsus – 1800 vatti, mis muudab selle kompaktse suuruse kohta üllatavalt võimsaks. Sisseehitatud ventilaator kiirendab kütteprotsessi ja soojendab ruume kaks korda kiiremini, kui tavalised küttekehad. Ja selle kasutamine on lihtne: kasutage lihtsalt Duuxi rakendust!

Pilt on illustratiivne, toote tegelik toon võib pildil kuvatavast toonist pisut erineda.

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,

Soojapuhur Duux Threesixty 2 Smart

Duux Threesixty 2: 360º soojapuhur, mis võimaldab teil end hetkega hubaselt tunda

Aeg lubada endale hubasust

Külmadel päevadel on parimaks kaaslaseks – Duux Threesixty 2. Sellel käepärasel soojapuhuril on orgaaniline disain ja võimsus – 1800 vatti, mis muudab selle kompaktse suuruse kohta üllatavalt võimsaks. Sisseehitatud ventilaator kiirendab kütteprotsessi ja soojendab ruumi kaks korda kiiremini. Ja selle kasutamine on lihtne: kasutage lihtsalt Duux rakendust!

Soojapuhur sulandub sisekujundusse

Threesixty 2-l on ainulaadne orgaaniline kuju, mis tähendab, et see sobib igasse sisekujundusse ega tõmba tähelepanu. Sellel on matt viimistlus ja selle esiküljel on minimalistlik, kahe nupuga juhtimine. Täiendav eelis: kõigest 22 cm läbimõõduga Threesixty 2 ei võta rohkem ruumi, kui vaja.

Tõhus küte igas suunas

Kolme kütteseadega (max 1800 W) ja kahe ventilatsioonirežiimiga (Eco ja Boost) on Threesixty 2 mitmekesine kütteseade. Kõige võimsamas režiimis suudab see tänu tõhusale PTC-kütteelemendile soojendada 30 m2 ruumi kaks korda kiiremini kui tavalised küttekehad. Õhu väljalaskeava tagab ühtlase soojusjaotumise 360 kraadi ulatuses.

Just õige temperatuur

Threesixty 2 saavutab tänu reguleeritavatele seadistustele hubase toatemperatuuri. Turvalisuse mõttes on Threesixty 2 varustatud ümbermineku ohutuslülitiga juhuks, kui see ümber kukub; ülekuumenemiskaitsega, kui kütteseade läheb liiga soojaks ja turvalülitiga, et seda ei saaks kogemata sisse lülitada.

Alati kontrolli all

Threesixty 2 kasutamine on lihtne: kasutage seadme nuppe või laadige alla rakendus, et juhtida Threesixty 2 just sealt, kus vaja. Rakendusega saad seadistada temperatuuri vahemikus 18-30°C. Küttekeha LED-indikaatorid näitavad, millised seadistused on aktiivsed.

Värvikood

Hall, Must, Valge

Spetsifikatsioon:

2. põlvkonna täiustused:

- Võrreldes eelmise mudeliga kaks korda vaiksem (46 dB)

- Kompaktsem (5 mm madalam)

- Täielik termostaadi funktsionaalsus (18-30 ⁰C)

- Nüüd saadaval ka valgena (DXCH08)

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Meditsiiniriided, kaitsekindad, õhupuhastid.