Õhupuhasti Duux Bright Smart

Olenemata sellest kas kõnnite, sõidate autoga või jalgrattaga, ümbritseb teid kõikjal nähtamatu vaenlane – õhusaaste… kuni astute koju ja hingate sisse värskust. Stiilne ja kaasaskantav Bright õhupuhasti eemaldab kuni 99,97% kogu saastest. Isegi astma ja allergia sümptomid vähenevad märgatavalt. See on stiilne ja kompaktne ning ühendatav tasuta rakendusega Duux Smart.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Mida Duux Bright Smart õhupuhasti kinni püüab?

Peentolm – Duux Smart õhupuhasti filtreerib (peent) tolmu alates 2,5 mikromeetrist (PM2,5). Võrdluseks: peen tolmuosake moodustab 1/30 inimese juuksekarvast.

Õietolm – tuulega leviv tolm, mis jääb õhku püsima. Umbes 1 inimene 8-st on selle suhtes allergiline.

Toiduvalmistamise lõhnad – kuigi paljude inimeste arvates on toiduvalmistamise lõhnad meeldivad, eralduvad selle protsessi ajal kahjulikud aurud.

Kemikaalid – neid leidub paljudes meie igapäeva toodetes; mõelge kosmeetikatoodetele nagu parfüümid või deodorandid, lõhnaküünlad ja puhastusvahendid

Kodutolmulest – väikesed ämblikulaadsed loomad, kellele meeldib pesitseda kanga toodetes nagu pehme mööbel, kardinad ja voodipesu. Kodutolmulesta jääkproduktid võivad põhjustada allergilisi reaktsioone.

Lemmikloomade kõõm – rohkem kui pooltel peredest üle maailma on lemmikloom. Paljud inimesed aga ei tea, et meie ustavate neljajalgsete sõprade hõljuvad karvad ja kõõm võivad olla meie tervisele kahjulikud.

Suits? – kuigi me kõik tunneme ära suitsu kahjuliku lõhna, mõjutab suits negatiivselt ka siseõhu kvaliteeti. Õnneks eemaldab Sphere ka selle Teie toast ära.

Smart õhupuhasti Duux bright smart air purifier
Smart õhupuhasti Duux Bright top view

Hingake sisse värskust

Võitlete end läbi linna: tohutud heitgaasid, sigaretisuits, köhivad inimesed, lõputu töö – see kõik aitab kaasa nähtamatule vaenlasele: õhusaastele. Siis ületate oma ukseläve ja … hingate sisse värsket, puhast ja kvaliteetset õhku. Tänu oma erakordsele puhastusvõimele püüab Bright Smart Air Purifier kinni 99,97% õhus leiduvatest üli peenetest osakestest ja kahjulikest osakestest, leevendades ka astma ja allergikute sümptomeid. Stiilselt kompaktse ja kaasaskantava seade ühendamine on läbi tasuta Duux rakenduse.

Luksuslik ja kompaktne Bright õhupuhasti

Brightil on luksuslik ja minimalistlik disain. Ümar kuju, orgaaniline disain ja matt viimistlus. See kompaktne õhupuhasti, mis on saadaval musta või valge viimistlusega, sobib kõikjale. Sellel nutiseadmel on ka WiFi-funktsioon, et ühenduda tasuta Duux nutitelefonirakendusega.

Suur mõju väikese jalajäljega

Tänu eelfiltrist, HEPA H13 filtrist ja aktiivsöefiltrist koosnevale süsteemile eemaldab Bright 99,97% kõigist õhusaasteosakestest kuni 27 m² suuruses ruumis. Tõhus sisseehitatud ionisaator kiirendab puhastusprotsessi ja eemaldab õhust isegi kõige väiksemad tolmuosakesed, kemikaalid, saasteained ja allergeenid. Tänu automaatrežiimile ja kolmele manuaalkiiruse seadistusele on võimalik mitu õhuvahetust tunnis (ACH), mis annab seadmele väikese jalajälje suure mõju.

Isereguleeruv

Õhukvaliteedi andur mõõdab teie kodu õhku, et tagada kahjulike saasteainete ja muude ohtlike tahkete osakeste (nt PM2,5) tuvastamise, et need välja filtreerida ( PM2,5 on 2,5 mikromeetrine saasteaine osake, mis võib põhjustada suuri terviseprobleeme). Õhukvaliteedi indikaator näitab olekut ja vilgub, kui filtrit on vaja vahetada. Taimer võimaldab automaatset väljalülitamist ja öörežiim tagab vaikse töö ja pimendatud ekraani.

Smart õhupuhasti Duux Bright Telefoniga juhitatav

Juhtimine telefoni puudutusega

Wifi-toega Bright võimaldab läbi Duux rakenduse kasutada nutitelefoni kaugjuhtimispuldina. Smart õhupuhasti võimaldab jälgida õhukvaliteedi olekut ning kontrollida või muuta oma seadeid. Teise võimalusena kasutage LED-näidikutega puuteekraani või aktiveerige häälassistendid, nagu Alexa või Google Assistant, et Brighti haldamine käiks teie eest.

Vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele

Duuxis hinnatakse kvaliteeti ja terviklikkust, mistõttu tooteid testitakse sõltumatult. Bright on ametlikult sertifitseeritud Saksa juhtiva uurimisinstituudi IUTA poolt puhta õhu kohaletoimetamise kiirusega (CADR) vähemalt 200 m³/h. Seda testitakse mõõtmiste abil, milles võrreldakse osakeste kontsentratsiooni vähenemist õhupuhastiga ja ilma.

Kui õhupuhasti on sisse lülitatud väga määrdunud ruumis, võib filtri eluiga olla lühem kui katsete ajal.

Värv

Must, Valge

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Kvaliteetsed kaitsekindad: nitriilkindad, latekskindad, vinüülkindad.