Õhupuhasti Duux Bright Smart

159.99
Neto: 133.33

Olenemata sellest kas kõnnite, sõidate autoga või jalgrattaga, ümbritseb teid kõikjal nähtamatu vaenlane: õhusaaste. Kuni astute oma koju ja hingate sisse värskust. Stiilne ja kaasaskantav Bright õhupuhasti eemaldab kuni 99,97% kogu saastest. Isegi raske astma ja allergiaga inimesed kannatavad märgatavalt vähem. See on stiilne ja kompaktne ning selle saab ühendada tasuta rakendusega Duux Smart.

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Mida Duux Bright Smart õhupuhasti kinni püüab?

Peentolm – Duux’i smart õhupuhasti filtreerivad (peent) tolmu alates 2,5 mikromeetrist (PM2,5). Võrdluseks: peen tolmuosake moodustab 1/30 inimese juuksekarvast.

Õietolm – Õietolm on tuulega leviv tolm, mis jääb õhku. Umbes 1 inimene 8-st on selle suhtes allergiline.

Toiduvalmistamise lõhnad – Kuigi paljude inimeste arvates lõhnavad toiduvalmistamisel eralduvad lõhnad meeldivalt, on toidu valmistamisel eralduvad aurud sissehingamisel tegelikult kahjulikud.

Kemikaalid – Kemikaale leidub paljudes meie igapäeva toodetes; mõelge kosmeetikatoodetele nagu parfüümid või deodorandid, lõhnaküünlad ja puhastusvahendid.

Kodutolmulest – Kodutolmulestad on väikesed ämblikulaadsed loomad, kellele meeldib pesitseda kanga toodetes nagu pehme mööbel, kardinad ja voodipesu. Kodutolmulesta jääkproduktid võivad põhjustada allergilisi reaktsioone.

Lemmikloomade kõõm – Rohkem kui pooltel peredest üle maailma on lemmikloom. Paljud inimesed aga ei tea, et meie ustavate neljajalgsete sõprade hõljuvad juuksed ja kõõm võivad olla meie tervisele kahjulikud.

Suits – Kuigi me kõik tunneme ära suitsu kahjuliku lõhna, mõjutab suits negatiivselt ka siseõhu kvaliteeti.

Smart õhupuhasti Duux bright smart air purifier
Smart õhupuhasti Duux Bright top view

Hingake sisse helget uut maailma

Võitlete end läbi linna: tohutud heitgaasid, sigaretisuits, köhivad inimesed, lõputu töö – see kõik aitab kaasa nähtamatule vaenlasele: õhusaastele. Siis ületate oma ukseläve ja hingate. Õhk on värske, puhas, veatu. Tänu oma erakordsele puhastusvõimele püüab Bright Smart Air Purifier kinni 99,97% õhus leiduvatest üli peenetest osakestest ja kahjulikest lisanditest, aidates ka kõige hullemaid astma- ja allergikuid. Stiilselt kompaktse ja kaasaskantava seade saate ühendada tasuta Duuxi rakendusega.

Luksuslik ja kompaktne Bright õhupuhasti

Brightil on luksuslik ja minimalistlik disain, mida Duuxilt ootate. Ümar kuju, orgaaniline disain ja matt viimistlus. See kompaktne õhupuhasti, mis on saadaval ühevärvilise musta või valge halli viimistlusega, sobib kõikjale. Sellel nutiseadmel on ka WiFi-funktsioon, et ühenduda tasuta Duuxi nutitelefonirakendusega.

Suur mõju väikese jalajäljega

Tänu eelfiltrist, HEPA H13 filtrist ja aktiivsöefiltrist koosnevale filtrile eemaldab Bright 99,97% kõigist õhusaasteosakestest kuni 27 m² suurustes ruumides. Väga tõhus sisseehitatud ionisaator kiirendab puhastusprotsessi ja puhastab õhu isegi kõige väiksematest tolmuosakestest, kemikaalidest, saasteainetest ja allergeenidest. Tänu automaatrežiimile ja kolmele manuaalsele kiiruse seadistusele on võimalik mitu õhuvahetust tunnis (ACH), mis annab seadmele väikese jalajälje suure mõju.

Isereguleeruv

Smart õhupuhastil on õhukvaliteedi andur mõõdab teie kodu õhku, et tagada kahjulike saasteainete ja muude ohtlike tahkete osakeste (nt PM2,5) tuvastamise ja need välja filtreerida ning vajadusel kohandada (1/30 juuksekarva laiusest, PM2,5 on 2,5 mikromeetrist osakest, mis võib põhjustada suuri terviseprobleeme). Õhukvaliteedi indikaator näitab olekut ja vilgub, kui filtrit on vaja vahetada. Taimer võimaldab automaatset väljalülitamist ja öörežiim tagab vaikse töö ja pimendatud ekraani.

Smart õhupuhasti Duux Bright Telefoniga juhitatav

Juhtimine telefoni puudutusega

Wifi-toega Bright võimaldab läbi Duux rakenduse kasutada nutitelefoni kaugjuhtimispuldina. Smart õhupuhasti võimaldab teil jälgida õhukvaliteedi olekut ning kontrollida või muuta oma seadeid. Teise võimalusena kasutage selgete LED-näidikutega intuitiivset puuteekraani või aktiveerige häälassistendid, nagu Alexa või Google Assistant, et hallata oma Brighti teie eest.

Vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele

Duuxis hindame kvaliteeti ja terviklikkust, mistõttu meie tooteid testitakse sõltumatult. Bright on ametlikult sertifitseeritud Saksa juhtiva uurimisinstituudi IUTA poolt puhta õhu kohaletoimetamise kiirusega (CADR) vähemalt 200 m³/h. Seda testitakse mõõtmiste abil, milles võrreldakse osakeste kontsentratsiooni vähenemist õhupuhastiga ja ilma.

Kui õhupuhasti on sisse lülitatud väga määrdunud ruumis, võib filtri eluiga olla lühem kui katsete ajal.

Värv

Must, Valge

© 2022 Kõik õigused kaitstud