Õhupuhasti tuppa – Duux Sphere

59.99
Neto: 49.99

Kas teadsid, et siseõhk võib olla kuni 5 korda rohkem saastunud kui välisõhk? Halva ventilatsiooni ja hea isolatsiooni tõttu keerlevad tahked osakesed ja gaasid siseruumis. Kui arvestada, et veedame kuni 90% oma ajast siseruumides… siis pole õhupuhastaja üleliigne luksus!

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Õhupuhasti tuppa – Duux Sphere

Personaalne ja kompaktne õhupuhasti tuppa

Mida Duux Sphere õhupuhasti toast kinni püüab?

Peentolm – Õhupuhasti tuppa Duux Sphere filtreerivad (peent) tolmu alates 2,5 mikromeetrist (PM2,5). Võrdluseks: peen tolmuosake moodustab 1/30 inimese juuksekarvast.

Õietolm – Õietolm on tuulega leviv tolm, mis jääb õhku. Umbes 1 inimene 8-st on selle suhtes allergiline. Sellega vähendab Sphere ebmugavusi ning saate nautida meelsamini ka toas olles kevadet.

Toiduvalmistamise lõhnad? – Kuigi paljude inimeste arvates lõhnavad toiduvalmistamisel eralduvad lõhnad meeldivalt, on toidu valmistamisel eralduvad aurud sissehingamisel tegelikult kahjulikud.

Kodutolmulest – Kodutolmulestad on väikesed ämblikulaadsed loomad, kellele meeldib pesitseda kanga toodetes nagu pehme mööbel, kardinad ja voodipesu. Kodutolmulesta jääkproduktid võivad põhjustada allergilisi reaktsioone.

Kemikaalid – Kemikaale leidub paljudes meie igapäeva toodetes; mõelge kosmeetikatoodetele nagu parfüümid või deodorandid, lõhnaküünlad ja puhastusvahendid.

Õhupuhasti tuppa - Duux Sphere opened

Lemmikloomade kõõm? – Rohkem kui pooltel peredest üle maailma on lemmikloom. Paljud inimesed aga ei tea, et meie ustavate neljajalgsete sõprade hõljuvad juuksed ja kõõm võivad olla meie tervisele kahjulikud.

Suits? – Kuigi me kõik tunneme ära suitsu kahjuliku lõhna, mõjutab suits negatiivselt ka siseõhu kvaliteeti. Õnneks eemaldab Sphere ka selle Teie toast ära.

Õhupuhasti tuppa - Duux Sphere black with light on

Kompaktne ja isikupärane

Puhastage õhk ja disaingige oma ruum stiilselt: see on Sphere! See kompaktne elegantne õhupuhasti sobib ideaalselt tuppa: Väiksematesse ruumidesse ja võib isegi ruumi vahetades teiega kaasa võtta.

Aroomiteraapia

Lisaks õhu eemaldamisele, on Sphere’ga võimalik õhku rikastada erinevate eeterlike õlidega kasutades seadet difuusorina! Seda on lihtne lisada, eemaldage kaas ning lisage õlitopsi paar tilka aroomiteraapiat ja nautige lõõgastavaid aroome kogu ruumis.

Kahekordne filtrikaitse

Sisseehitatud ionisaator hajutab õhus negatiivsed ioonid, mis kleepuvad väikeste tolmuosakeste külge, ja tõmbab need läbi HEPA filtri, et tekitada puhas õhk. Aktiivsöefilter eemaldab ka ohtlikud gaasid ja soovimatud lõhnad nagu sigaretisuits ja toiduvalmistamise lõhnad. Soovitame filtrit vahetada iga 4500 tunni järel. Filtrit saab eraldi tellida meie poest tarvikute alt.

Duux’i õhupuhastil käivad tuled põlema

Öövalgusti lisab mõnusat atmosfääri ja mugavust nii õhtul kui öösel. Kõiki Sphere’i sätteid saab reguleerida ühe nupuvajutusega.

Värv

Must, Oranž, Roosa, Sinine, Tumesinine, Valge

Spetsifikatsioon:

Mõõdud - 20 x 20 x 20 cm

Kaal - 1,0 kg

Geluidsniveau – <32dB

Energiatarve - 0-2,5w

CADR - 68m³/tunnis

Kõrvaldamise efektiivsus - 90-99,97%

HEPA + aktiivsöe filter

Sisseehitatud ionisaator

LED meeleoluvalgustus

Efektiivne pind - kuni 10m2

Sobib aroomiteraapiaks

Kaasa arvatud USB toitekaabel

Madal energiatarve

Müüakse eraldi:

Aroomiteraapia, vahetatav HEPA + aktiivsöefilter. Meie soovitus on vahetada see iga 4500 tunni järel. Seda saab tellida artiklinumbri DUAPF01 all.

Sulle võib meeldida ka…

© 2022 Kõik õigused kaitstud