Kolm-ühes õhupuhastaja, ventilaator ja soojapuhur Philip – 42 m²

325.00

Puhastage, värskendage ja soojendage oma kodu igal ajal

Philipsi kolm-ühes õhupuhastaja aitab muuta teie kodu õhu tervislikuks ja mõnusaks. HEPA-filter puhastab õhu viirustest, allergeenidest ja saasteainetest ning 350° pöörlev ventilaator jaotab puhast õhku tervesse ruumi. Saate ise valida, kas soovite soojendavat või jahutavat õhku.

5 laos

Osta kohe
Tootekood: 346147 Kategooriad: ,
  • Puhastab kuni 42 m² tuba
  • Kuni 165 m³/h CADR
  • HEPA- ja aktiivsöefilter

Kuni 165 m³/h CADR *: puhastab kuni 42 m² tuba **

Puhastusfunktsioon sobib kuni 42 m² toa jaoks **. Optimaalne 360° õhuvoolu sissevõtt ja üliväikeste osakeste suur filtreerimisjõudlus tagavad kuni 165 m³/h puhastatud õhu absoluutkoguse (CADR) *. See suudab tõhusalt puhastada kuni 20 m² tuba kõigest 17,5 minutiga.

3-kihiline HEPA-filtreerimissüsteem

HEPA filtreerimissüsteem eemaldab 99,95% osakestest suurusega 0,003 µm ***. 3-kihiline süsteem: eelfilter, HEPA-filter ja aktiivsöefilter. Eelfilter püüab kinni suuremad osakesed, nagu tolm ja karvad. HEPA-filter püüab kinni viirused, bakterid, koduse tolmu, lemmikloomade kõõma, õietolmu, välisõhu saaste, tolmulestad, hallituse eosed, suitsu ja muud allergeenid ja saastajad. Viimasena eemaldab aktiivsöefilter ohtlikud gaasid ja ebameeldiva lõhna.

Õhukvaliteedi andur, temperatuur ja filtri olek

Õhukvaliteedi andur tuvastab õhus olevaid osakesi, mis on väiksemad kui 2,5 µm ja kuvab selle kohta reaalajas nii numbrilist kui ka värvikoodidega tagasisidet. Värvikoodid näitavad siseõhu kvaliteeti: sinine tähendab head, lilla rahuldavat, roosa halba ja punane väga halba kvaliteeti. Ekraanil kuvatakse ka siseõhu temperatuuri ja filtri vahetamise teavitus.

Värskendab: puhas ja värske õhk

Tagab värske õhuvoolu, mis on ideaalne soojematesse ruumidesse. Ventilaatori režiimis puhutakse ainult puhastatud õhku, tänu millele saate nautida oma kodus puhast ja värskendavat õhku.

Soojendab: puhas ja soe õhk

Keraamiline element soojendab õhku kõigest 3 sekundiga, muutes jaheda ruumi kiiresti soojaks. Soojendavas režiimis puhutakse ainult puhastatud õhku, tänu millele saate nautida oma kodus puhast ja mõnusat õhku.

Kohandatav 350° võnkliikumine

Kohandatav 350° võnkliikumine paneb õhu liikuma, et see jõuaks kõikidesse toa nurkadesse.

Kolm kiiruseseadistust puhastava ventilaatori ja soojendava režiimi jaoks

Valige ventilaatori režiimis kolme kiiruseseadistuse vahel: 7,5 W, 15 W ja 25 W või soojendavas režiimis kolme kiiruseseadistuse vahel: 1250 W, 1500 W ja 2200 W. Need tagavad alati puhastatud õhu, et saaksite nautida puhast ja tervislikku õhku.

Kolm seadistust ekraanitulede jaoks, sh unerežiim

Kolm seadistust ekraanitulede jaoks. Täielikult valgustatud seadistuse korral kuvatakse valgusrõngast, mis näitab seda, kas aktiveeritud on soojendav või ventilaatori režiim. Osaliselt valgustatud seadistuse korral kuvatakse ainult õhukvaliteedi andurit. Unerežiimis lülitatakse kõik seadme tuled välja.

Teradeta disain, mis tagab turvalise kasutamise

Teradeta disain tagab turvalise kasutamise ja pideva puhastatud õhu voolu.

Kergesti juhitav tänu magnetilisele kaugjuhtimispuldile

Magnetiline kaugjuhtimispult võimaldab lihtsat kasutamist ja paigaldamist tagasi seadme dokki.

© 2021 Kõik õigused kaitstud