Õhuniisutaja Philips HU3918/10, ruumidele kuni 45 m², musta värvi

147.90

Philipsi õhuniisutaja seeria 3000 niisutab kuiva keskkonda vaikselt ja hügieeniliselt, tagades mugava ja tervisliku õhu.

  • Niisutab kuni 45 m² ruumi
  • 300 ml/h niisutusmäär
  • Kuni 99% vähem baktereid
  • Automaatsed niiskusseaded

Ainulaadne NanoCloud-tehnoloogia kasutab puhta veeauru eraldamiseks loomulikku aurustumist. NanoCloudi ülipeene udu on silmale nähtamatu ja bakterite või jääkainete kinnitumine on äärmiselt raske – õhku niisutades vabaneb kuni 99% vähem baktereid kui tavaliste ultraheli-niisutitega.

5 laos

Osta kohe
Tootekood: 342112 Kategooriad: ,

NanoCloud-tehnoloogiaga kuni 99% vähem baktereid
Ainulaadne NanoCloud-tehnoloogia kasutab puhta veeauru eraldamiseks loomulikku aurustumist. NanoCloudi ülipeene udu on silmale nähtamatu ja bakterite või jääkainete kinnitumine on äärmiselt raske – õhku niisutades vabaneb kuni 99% vähem baktereid kui tavaliste ultraheli-niisutitega.

Tõhus ruumides kuni 45 m2
3 ventilaatori kiirust ja automaatsätted tagavad teie valitud jõudluse ja mugavuse. Kuni 300 ml/h tootlikkusega niisutab tõhusalt iga kuni 45 m2 suurust ruumi.

Ühtlane ja tõhus ringlus teie toas.
360-kraadine hajuti jaotab niisutatud õhku kogu ruumis ühtlaselt. Ülipeen NanoCloud-aur levib kaugemale ja takistab üleküllastumist, mis tagab tõhusa niisutuse, eriti suuremates ruumides.

Automaatne niisutamine 3 sättega.
Nutikas niiskusandur jälgib õhku ja kohandub automaatselt, et hoida õhuniiskust soovitud tasemel: 40%, 50% või 60%. Veetaseme hoiatus annab teile teada, millal paaki täita, ning õhuniisutaja lülitub automaatselt välja, kui vesi otsa saab.

Digitaalne ekraan reaalajas tagasisidega.
Digitaalne ekraan kuvab reaalajas niiskuse koos lisanäitudega veetaseme, taimeri ja režiimi kohta.

Ei mingit valget tolmu ega niiskeid põrandaid.
NanoCloudi nähtamatu udu ei eralda valget tolmu ega jäta tuppa märgi laike. Ultraheli-õhuniisutitest eralduvad suuremad tilgad võivad ümbruse rõskeks muuta ja levitada mineraale, mis jätavad lähedalasuvatele pindadele valgeid jääke. NanoCloudi osakesed on mineraalide edasi kandmiseks liiga väikesed, vältides tõhusalt jääke ja plekke.

Ohutu, tõhus ja täiesti loomulik.
NanoCloud-tehnoloogia kasutab loomulikku aurustumist, mis on laialdaselt tunnustatud kui hügieeniliselt ohutu ja tõhus niisutusmeetod. Ioone, kemikaale ega osooni ei kasutata ning vett ei kuumutata, seega puudub põletusoht.

Unerežiim, mis tagab vaiksed ööd.
Unerežiim vähendab mürataset, et töötada vaikselt ja tõhusalt kogu öö.

Nutikas disain lihtsustab kasutamist.
Suur veepaak tagab pideva niisutamise. Täitmiseks tuleb vaid kaas pealt tõsta. Lihtsalt puhastatav disain aitab hoida õhuniisuti ja õhu teie kodus puhtana ning hügieenilisena.

Madal energia- ja veetarbimine.
NanoCloud pakub sama niisutamiskiirust, kasutades vähem vett ja energiat kui ultraheliniisutajad. Nii, et see saab kauem töötada ilma täitmiseta ja vähendada ka energiakulusid.

© 2021 Kõik õigused kaitstud