Nutikas õhuniisutaja Duux Beam, ruumidele – 40 m², valge.

189.90

Nutikas õhuniisutaja Duux Beam Ultrasonic, Gen2 27 W.

Veekonteiner: 5L, niisutusvõimsus 350 ml/tunnis.
Effektiivseim ruumides kuni 40m²

Võib kasutada ka suuremates ruumides, lihtsalt siis on maksimaalne niiskusvõimekus väiksem. Näiteks kasutame sellist õhuniistuajat medkeskuse kontoris, mis on 70m² ja 4m kõrguste lagedega. Ilma õhuniisutajata oli õhuniiskus talvel ca 20% ja tänu õhuniisutajale tõusis õhuniiskus maksimaalselt kuni 45%.

Kui kasutate seda väiksemas ruumis, siis suudab ta tõsta õhuniiskust rohkemgi. Soovituslik õhuniiskus ruumis on 40-60%.

Duux Beam õhuniisutajat saate juhtida nii puldist, kui ka oma nutitelefonist. WiFi abil saab ühendada ka Google Assistanti või Alexaga ja nutikas kodus saate juhtida seda häälega 🙂

Stiili poolest on ta väga hästi kujundatud, viisakas ja stiilne. Sobib disaini poolest igasse ruumi. Võib öelda, et ta on iPhone õhuniisutajate maailmas 🙂

Valget värvi.
Mõõdud: 66 x 22 x 22 cm

Väga vaikne, kuni 35dB. Olemas ööreziim (lülitab valgustuse välja on eriti vaikne). Võite valida, milline peaks olema õhuniiskus ruumis ja ta hoiab valitud protsenti kogu aeg.

5 liitrist veekonteinerit jätkub üsna kauaks, meie praktika järgi mitmeks tööpäevaks. Pidevalt töötades jätkub ca 25 tunniks. Veekonteinerit on lihtne täita – sama lihtne nagu kasta lilli. Lihtsalt valate ülemisest osast vett sisse. Võib ka võtta ülemise osa õhuniisutajast ja viia näiteks vannituppa, kiiremaks täitmiseks.

Toode on oma raha väärt ja sellele kehtib 24 kuud garantii.

5 laos

Osta kohe
Tootekood: 347207 Kategooriad: , Sildid: , ,

Lähemalt saate õhuniisutajaga tutvuda ka tootja leheküljel: https://duux.com/en/product/beam-2-wit/
Või kirjutage meile: info@medkeskus.ee Hea meelega räägime tootest lähemalt, sest kasutame seda igapäevaselt ka ise.

© 2021 Kõik õigused kaitstud