KIDS+ KALTSIUM + D-VITAMIIN KUMMIKARUKESED

14.49
Neto: 12.08

KIDS+ CALCI täiendab lapse kaltsiumi ja D-vitamiini varusid. Kaltsium on oluline mineraalaine lihaste töös, närviülekannetel ja luude hoidmisel ning on vajalik tervete hammaste säilitamiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset tööd. LUUD JA HAMBAD Kaltsium on meie organismi tähtsaim mineraalaine ja moodustab inimese kehakaalust kuni 2%. Inimese luumass suureneb pidevalt kuni 30. eluaastani toidust saadava kaltsiumi abil. Seejärel hakkab kaltsiumisisaldus luudes järk-järgult vähenema. Toidust puudujääva kaltsiumi võtab organism meie luudest. Eriti oluline on kaltsium, kui mineraalaine, kasvuperioodil. Kaltsium on vajalik normaalsete hammaste säilitamiseks. LIHASED Kaltsium aitab kaasa igapäevaselt lapse lihaste tööle toetades lisaks ka närviülekandeid. IMMUUNSÜSTEEM Vitamiin D aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele tööle. EI SISALDA Sünteetilisi lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid, pärmi, nisu ja soola. VANILJEMAITESELINE KIDS+ CALCI kummikarukeste vanilli maitse on saavutatud loodusliku vanilli lõhna- ja maitseainega.

Laost otsas

Üks kummikaruke sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

  %NRV
Kaltsium250 mg31%
Vitamiin D310 μg200%

Kaks kummikarukest sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

  %NRV
Kaltsium500 mg62%
Vitamiin D320 μg400%

Kasutamine: lastele alates 2. eluaastast. 2–6-aastastele 1 kummikarukest päevas, 7–12-aastastele 2 kummikarukest päevas. Sobib ka kogu perele!

Koostisosad: magusaine (maltitoolisiirup), sahharoos, kaltsiumfosfaat, želatiin, magusaine (sorbitool), kookosõli, paksendaja (atsetüülitud tärklis) happesuse regulaator (sidrunhape), looduslik vanilli lõhna- ja maitseaine, maitsetugevdaja (õunhape), happesuse regulaator (õunhape), glaseeraine (karnaubavaha), kolekaltsiferool, happssuse regulaator (naatriumtsitraat).

Ei sisalda: sünteetilisi lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid, pärmi, nisu ja soola.

Netokogus: 210 g / 60 kummikarukest.

Hoiatused
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

© 2022 Kõik õigused kaitstud