Käte ja pindade desinfitseerimisvahend VIRUDES 4L (ID:8908)

9.90

Kasutusvalmis käte ja pindade desinfitseerimisvahend (etanooli baasil, sisaldab glütseriini ja vesinikperoksiidi) kutselisele kasutajale ja tavatarbijale.
Bakteritsiidne, levurotsiidne, tuberkulotsiidne ja piiratud virutsiidne toime. Kui valate toodet sobivasse anumasse, veenduge, et see oleks puhas.

Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest.

Biotsiidi registreerimistunnistus nr: 2122/20

Tarne kõikjale üle Eesti 1-2 tööpäevaga (Itella SmartPost / Omniva / DPD).

 

 

3 laos

Osta kohe

Käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks: kanda kätele 3ml toodet ja hõõruda nahale vähemalt 30 sekundit (kuni kuivamiseni). Veenduda, et desinfitseerimisvahend katab täielikult küünenahad ja sõrmevahed.

Pindade desinfitseerimiseks: pindade ja seadmete efektiivseks ja kiireks desinfitseerimiseks meditsiiniasutustes, hooldekodudes, sanatooriumides, spordi- ja SPA-keskustes, ilutööstuses, lasteaedades ja koolides. Pindade desinfitseerimiseks kasutage pihustusmeetodit.

Valage desinfitseerimisvahend pihusti sisse, piserdage pinda ja oodake, kuni see kuivab vähemalt 1-2 minutit. Kui pinnad on nähtavalt määrdunud, tuleb need enne desinfitseerimist puhastada. Pindade desinfitseerimisel järgige selle tootja juhiseid.

© 2021 Kõik õigused kaitstud