Electrolux õhupuhastaja Pure A9 PureSense PA91-404DG

367.00

Electrolux õhupuhastaja PA91-404DG. Tumehalli värvi.

Ainulaadne PureSense süsteem mõõdab pidevalt siseruumide õhukvaliteeti, reguleerib õhuvoolu ja hoiab tervislikku kodukeskkonda.

Nutirakenduse abil saate pidevalt kontrollida õhukvaliteeti kodus, olenemata sellest, kas olete ise kodus või mitte.
Kui olete väljas, puhastab Pure A9 tõhusalt õhku, töötades maksimaalselt tõhusalt. Kui olete lähedal või magate, töötab see hoolivalt vaikselt.

Tark valgusandur reguleerib õhupuhasti seadistusi vastavalt ruumi valgustugevusele, öösel aktiveerib rahulikuma reziimi.

Tegemist on vaikse ja intelligentse õhupuhastiga. Müratase vaid 17 dB, nii vaikne, et seda peaaeg ei märkagi. Isegi maksimaalsel kiirusel on müratase vaid 49 dB, mis on madalam, kui kodus õhtusöögi ajal rääkides. Müratase mõõdetud toote esiküljelt 1m kauguselt.

Automaatreziim: sätib õhupuhasti tööd vastavalt õhukvaliteedile.

Õhupuhasti jõuab teha oma tööd igas nurgas. Tänu õhu 360⁰ spiraalsele liikumisele on tagatud ka looduslik õhuringlus.

Rakenduse Wellbeing abil on võimalik jälgida õhukvaliteeti kodus. Pure A9 õhupuhasti annab nutirakenduse kaudu teada, kui õhk kodus on kahjulik.

Tehnoloogia eemaldab õhust 99% õhus levivatest bakteristes ja ärritajatest. Õhupuhastaja abil saate nautida puhtamat ja tervisilkumat õhku. Nutikas Pure A9 süsteem teavitab ka filtri vahetamise vajalikkusest.

Sobib ruumidele pindalaga kuni 92 m².

Tarne: 1-3 tööpäeva.

Laost otsas

Kaal9.90 kg
Mõõtmed470 × 33 × 620 cm
© 2021 Kõik õigused kaitstud