Ecovacs robot pesu- ja tolmuimeja DEEBOT X1 OMNI

1,499.00
Neto: 1249.17

Deebot X1 OMNI on innovaatiline robottolmuimeja koos täisautomaatse kodukoristusjaamaga. Robot mitte ei ime ainult tolmu vaid peseb ka teie põrandad uusimal ning puhtaimal viisil. Multifunktsionaalne laadimisjaam tühjendab roboti sees oleva prügianuma, peseb põrandapesumopid, täidab roboti veeanuma ja kõigele lisaks ka kuivatab pärast koristust põrandapesumopid, et vältida hallituse, bakterite ning halvalõhna tekkimist. Teil jääb üle vaid tühjendada mustavee anum, tagada puhtavee olemasolu ning vahetada prügikott, kui see on täis saanud.

1 laos

Osta kohe

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: 6943757615513 Kategooria:

Robot mitte ainult ei ime tolmu vaid ka teostab põhjalikku märgpesu. OMNI tolmu imemis võimsus on 5000 PA,  tegemist on üli võimsa süsteemiga ning tänu liikuvatele sisse tõmbe avadele, mis on hästi põranda lähedal, puhastatakse ära ka kõige peenem tolm põranda ligidalt, mis on silmale märkamatu.

Märgpesu teostab robot kahe niisutatud vibreeriva ja pöörleva (180 korda minutis) mopi abilt, mis saavad põrandalt kätte sinna kinni jäänud mustuse. Laitmatu tulemuse saavutamiseks käib seade koristamise ajal ka laadimisjaamas moppe pesemas ja vett juurde tankimas, et siis jätkata sealt kus pooleli jäi.

Koristamise järel puhastab masin põrandapesumopid ning kuivatab need kuuma õhuga, et vältida hallituse, baketerite ning ebameeldiva lõhna teket. Kasutajal tuleb lihtsalt lisada vett puhta vee paaki ja tühjendada musta vee paak.

Muidugi tühjendatakse koristamise lõpus laadmisijaama poolt ka roboti prügianum laadimisjaama sees olevasse prügikotti. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada pea 30 päeva. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 2,5l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht.

Roboti küljes olevad kaamerad tagavad täpsuse manööverdades, võimaldades probleemideta vältida takistusi ning kaardistada koristatavat ala. Kaamera abil on võimalik saada lihtsasti ülevaadet kodus toimuvast või võtta ühendust ruumis viibijatega. Seade on varustatud nii mikrofoni kui ka kõlariga.

Hüppelise arengu on teinud ka roboti sees olev aku, tänu millele saab robot nüüd töötada järjest kuni 260 minutit. https://www.youtube.com/watch?v=1jI5Q2-75X0&t=112s

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Meditsiiniriided, kaitsekindad, õhupuhastid.