Duux Whisper ventilaator, 13dB, 26 kiirust, valge

119.00

Duux Whisper ventilaator, valge.

Tark ja funktsionaalne ventilaator üllatab teid mõnusalt kerge tuulega, vajadusel tugeva tuulepuhangugda ja kõikide muude tuuletugevustega, mida see aparaat võimaldab. Kokku on 26 seadistust, seega saate valida teile sobiva.

Samuti pole ka tähtis, kus ruumis seda ventilaatorit kasutate. Tänu horisontaalsele ja vertikaalsele võnkefunktsioonile saate mõnusat jahedust igal pool.

Värv: valge
Mitu kiirust ja suunda
Sobib nii väiksematele, kui ka suurematele ruumidele.
Vajadusel tugev või õrn ja alati vaikne, helistase kõigest 13dB.
26 tuulekiirust.
Taimer kuni 12 tundi.
Pea igatpidi pööratav, horisontaalselt 90’, vertikaalselt 100’.

Osta kohe
Jaga

Mitu kiirust ja suunda
Whisper vastab oma nimele ja on üks vaiksemaid omataolisi ventilaatoreid. Selle tekitatud vähene heli meenutab tuult, mida kuulete õues. Soovi korral lülitub Whisper ise erinevate tuulekiiruste ja õhuvoolu suundade vahel. Kõrgus on reguleeritav ja ventilaator pöörleb nii vasakule ja paremale kui ka üles ja alla. Nii jaotub jahe õhk kogu ruumis ühtlaselt.

Suurepärane suurte ruumide jaoks
Sellele ventilaatorile on tüüpiline tohutu võimsus. Kergelt puhutakse tugev jahe õhuvool kuni 15 meetri kaugusele. Ideaalne, kui soovite suuremat ruumi jahutada. Whisperit saab juhtida väga lihtsalt käepärase kaugjuhtimispuldiga. Valige režiim, mida eelistate: üks kiirus, „loomulik tuul” või öine režiim, kus tuuleiil laseb rahulikult magada.

Tugev ja vaikne
Whisper on ülivõimas ja äärmiselt vaikne. Topeltventilaatorite terava struktuuri tõttu on toode kuni 7x võimsam kui traditsioonilised ventilaatorid. Lisaks on Whisper väga vaikne, müratase algab 13 detsibellist.

26 tuulekiirust
Kui enamik ventilaatoreid pakub ainult 1, 2 või 3 erinevat tuulekiirust, siis Whisperil on neid rohkem kui 26. Nii saate täpselt kindlaks teha, kui kiiresti tuul ruumis puhub.

Taimer kuni 12 tundi
Tänu taimerile ei pea te isegi ventilaatorit välja lülitama. Otsustage eelnevalt, mitu tundi soovite jahtuda. Pärast seda peatub see automaatselt.

Spetsifikatsioonid
Reguleeritav kõrgus (76-95cm).
Digitaalne LCD-ekraan – hõlpsasti kasutatav alumiiniumist pöördnupu abil.
Topeltventilaator optimaalseks vaikseks toimimiseks.
Helitase: 13dB
100⁰ vertikaalset pööratav
90⁰ horisontaalselt pööratav
15m õhuvoolu kaugus
Muutuv kiirus 26 režiimis
0–12 tunni taimer
Energiakulu 2-22w
Kaugjuhtimispult (aku DL / CR2025)
2-aastane garantii