Konvektor Duux Edge 2000 küttekeha

199.99
Neto: 166.66

Kas olete väsinud sellest, et peate end diivanil lõõgastumiseks lisatekkide sisse koguma? Lubame, et Edge’iga ei tunne Te enam külmavärinat. See õhuke ja tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil. 

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,

Konvektor Duux Edge 2000 küttekeha

Duux Edge 2000 on nagu “soe kašmiirist kampsun” 

Enam pole vaja lisatekke

Kas olete väsinud sellest, et peate end diivanil lõõgastumiseks lisakampsunite ja tekkide sisse mässima? Meil on selleks lahendus. Konvektor Duux Edge 2000 tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil, jättes teie ruumi soojaks ja hubaseks. Saadaval on kolm erinevat mudelit (1000 W, 1500 W, 2000 W) pakkudes just sellise võimsusega, mis on kõige sobivam kas kodus, tööl või mõnes muus kohas, kus soovite lisasoojust kasutada.

Netflixi ja Chilli enam pole

Kas olete väsinud end tekkide sisse mähkimast, et diivanil lõõgastuda? Edge’iga on “külm” minevik. See elegantne ja tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil. Edge’iga on sul taas soe ja hubane.

Luksuslikult soe, stiilselt õhuke

Edge’i elegantne ja minimalistlik disain sisaldab ümaraid servi ja puhast matti viimistlust, mis sobib kaunilt igasse ruumi. Atraktiivse, esmaklassilise terasest korpusega disainitud Edge on õhuke, võimaldades see panna võimalikult seina lähedale või vastasel juhul uhkelt omaette seisma. Saadaval puhta valge või stiilse tumehallina.

Konvekor Duux Edge 2000 near wall
Konvektor Duux Edge 2000 on the wall

Härmasest hubaseks hetkega

Edge’i konvektsioonküttesüsteem on kiire ja tõhus, kuni 2000 W küttevõimsusega, soojendades kiiresti kuni 30 m² ruumi. Ja IP24 pritsmekindla reitinguga saate seda isegi vannitoas kasutada – nii, et te ei karda enam järgmisel hommikul seda auravat kuuma dušši välja lülitada.

Imeliselt soe – isegi kell 6 hommikul

Tee hommikune ärkamine ja voodist tõusmine võimalikult meeldivaks tänu konvektor Edg’i reguleeritavatele programmidele. Saate seadistada erinevaid režiime, millest igaühel on erinev aeg ja temperatuur. Nii et tunnete end sama soojana kui esimene tass kohvi. Ja säästlikus ökorežiimis kasutab Edge ainult 50% oma maksimaalsest võimsusest. Edge’il on palju turvaelemente: ülekuumenemiskaitse, lapselukk, automaatselt välja lülituv kallutuslüliti ja sõltumatu turvalüliti. Nii et saate kodust lahkuda alati kergus- ja rahulolutundega. 

Juhtimine toast või kogu linnast

Intuitiivne LED-ekraan näitab ümbritseva õhu temperatuuri ja tumeneb täielikult, et saaksite häirimatult magada. Duuxi nutikas rakendus, ühilduvad hääleabilised ja käepärane kaugjuhtimispult hoiavad teid soojas ja mugavalt ilma, et peaksite püsti tõusma. Täiendav 24-tunnine taimer ja väljalülitusvõimalused võimaldavad teil muretult unistustemaale triivida.

Värv

Must, Valge

© 2022 Kõik õigused kaitstud