Konvektor Duux Edge 2000 küttekeha

199.99
Neto: 166.66

Kas olete väsinud sellest, et peate end diivanil lõõgastumiseks lisakampsunite ja tekkide sisse mässima? Meil on selleks lahendus. Konvektor Duux Edge 2000 tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil, jättes teie ruumi soojaks ja hubaseks.

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,

Konvektor Duux Edge 2000 küttekeha

Duux Edge 2000 on nagu “soe kašmiirist kampsun” 

Enam pole vaja lisatekke

Kas olete väsinud sellest, et peate end diivanil lõõgastumiseks lisakampsunite ja tekkide sisse mässima? Meil on selleks lahendus. Konvektor Duux Edge 2000 tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil, jättes teie ruumi soojaks ja hubaseks. Saadaval on kolm erinevat mudelit (1000 W, 1500 W, 2000 W) pakkudes just sellist võimsust, mis on kõige sobivam kasutamiseks kodus, tööl või mõnes kolmandas kohas.

Netflixi ja Chilli enam pole

Pidev külma tundmine, eriti veel kodus, võib olla päris tüütu. Edge’iga on “külm” minevik. See elegantne ja tõhus küttekeha tõmbab kiiresti külma õhu sisse ja soojendab seda konvektsioontehnoloogia abil. Edge’iga on sul taas soe ja hubane.

Konvekor Duux Edge 2000 near wall

Luksuslikult soe, stiilselt õhuke

Edge’i elegantne ja minimalistlik disain sisaldab ümaraid servi ja puhast matti viimistlust, mis sobib kaunilt igasse ruumi. Atraktiivse terasest korpusega disainitud Edge on õhuke, võimaldades see panna võimalikult seina lähedale või vastasel juhul uhkelt omaette seisma. Saadaval puhta valge või stiilse tumehalli toonina.

Konvektor Duux Edge 2000 on the wall

Härmasest hubaseks hetkega

Edge’i konvektsioonküttesüsteem on kiire ja tõhus, kuni 2000 W võimsusega, soojendades kuni 30 m² ruumi kiirelt üles. Lisaks, IP24 pritsmekindla reitinguga saate seda isegi vannitoas kasutada nii, et te ei karda enam hommikuti auravat kuuma dušši välja lülitada.

Imeliselt soe – isegi kell 6 hommikul

Tee hommikune ärkamine ja voodist tõusmine võimalikult meeldivaks tänu konvektor Edge’i reguleeritavale programmile. Saate seadistada erinevaid režiime, millest igaühel on erinev aeg ja temperatuur. Nii et tunnete end sama soojalt kui esimene tass kohvi. Ja säästlikus ökorežiimis kasutab Edge ainult 50% oma maksimaalsest võimsusest. Edge’il on palju turvaelemente: ülekuumenemiskaitse, lapselukk, automaatselt välja lülituv kallutuslüliti ja turvalüliti. Nii et saate kodust lahkuda alati kergus- ja rahulolutundega. 

Juhtimine toast või kogu linnast

Intuitiivne LED-ekraan näitab ümbritseva õhu temperatuuri ja tumeneb täielikult, et saaksite häirimatult magada. Duuxi nutikas rakendus, ühilduvad hääleabilised ja käepärane kaugjuhtimispult hoiavad teid soojas ja mugavalt ilma, et peaksite püsti tõusma. Täiendav 24-tunnine taimer ja väljalülitusvõimalused võimaldavad teil muretult unistustemaale triivida.

Värv

Must, Valge

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Kvaliteetsed kaitsekindad: nitriilkindad, latekskindad, vinüülkindad.