Duux Beam Ultrasonic õhuniisutaja

189.99
Neto: 158.33

Duux Beam: suure võimsuse, kuid minimaalse jalajäljega õhuniisutaja. Selle 5-liitrine veepaagi maht ja suur udukogus (350 ml tunnis) tagavad optimaalse jõudluse. Tänu oma parimale täitmisvõimele on õhuniisutajaga tegelemine sama lihtne, kui taimede kastmine. Ja selle sisseehitatud temperatuuriandur ja hügrostaat tagavad, et olete alati kvaliteetse õhukontrolli all. Beami saab kasutada igal ajal ja igal pool tänu Duux rakendusele. 

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Õhuniisutaja Duux Beam Ultrasonic

Mis probleemide korral võib Duux õhuniisutaja olla vajalik?

Kuiv nahk – kui õhuniiskus on madal, väheneb vee hulk nahas, mistõttu nahk kaotab (osaliselt) oma elastsuse. Selle tulemusena võib nahk ärrituda, sügeleda või isegi rebeneda, nagu see ka juhtub lõhenenud huulte puhul. Samuti võivad tekkida kuivad silmad. Õhuniisutaja võib lahendada need probleemid.

Hingamisteede raskused? – (liiga) kuiv õhk ärritab hingamisteid, mis võib süvendada astmat, KOK-i ja allergilisi reaktsioone.

Peavalu? – kui õhk on (liiga) kuiv, on alveoolidel raskem omastada sissehingatavast õhust piisavalt hapnikku. Seetõttu võib vereringesse sattuda vähem hapnikku, mis põhjustab peavalu, keskendumisraskusi ja väsimust.

Staatiline elekter? – vesi tagab elektronide hea juhitavuse, mistõttu on niiskes õhus palju vähem staatilist elektrit. Talvel on õhuniiskus sageli madal, nii et asjad muutuvad kiiremini staatiliseks. 

Pidevalt haige? – madal õhuniiskus ei põhjusta mitte ainult külmetushaigusi, vaid muudab teid ka vastuvõtlikumaks külmetushaigustele ja gripile. Seda seetõttu, et madala õhuniiskuse korral püsivad viirusosakesed õhus kauem.

Ultraheli? – Beam Mini on ultraheli süsteemil töötav niisutaja. Seda tüüpi niisutaja töötab vibratsiooniga, mis muudab vee müratult nähtavaks uduks. Koos sisseehitatud hügrostaadiga tagab Beam Mini kodus õhuniiskuse optimaalse taseme (40-60%).

Õhuniisutajaga jätad kuiva õhuga hüvasti

Beam – väikseima jalajäljega võimas niisutaja. Viieliitrise veepaagi mahuga ja suure udukogusega 350 ml/tunnis on optimaalne jõudlus garanteeritud. Beami saab täita seadme ülalosast – sama lihtne kui taimede kastmine. Ja tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile saate alati jälgida oma kodu õhukvaliteeti. Tänu Duux rakendusele saab Beami kasutada igal ajal ja igal pool!

Sobib igasse interjööri

Beam on saadaval läikiva valge või musta mati viimistusega. Selle vastupidav alumiiniumist alus koos sisseehitatud meeleoluvalgustusega muudab selle suurepäraseks lisandiks igas ruumis.

Muljetavaldav esitus

Ultraheli udu väljundvõimsusega 350 ml/h on Beam sisekliima parandamisel universaalne. 5-liitrine veepaak töötab kuni 25 tundi 40 m² suuruses ruumis samal ajal, kui isereguleeruv hügrostaat hoiab niiskustaset vahemikus 40–90%.

Lihtne kasutada

Seadmel on 3 väljundtaset ja isereguleeruv hügrostaat, mis reguleerib automaatselt väljundit vastavalt eelistatud sätetele. Sellel on automaatne väljalülitustaimer ja see jälgib veetaset, niiskust ja temperatuuri nii, et olete alati kursis. Lõdvestumiseks võite kasutada Beami koos aroomiteraapiaga.

Täielik kontroll ja ühenduvus

Beam pakub täielikku juhtimist: LED-ekraan pakub kogu vajalikku teavet, sealhulgas sätteid ja väärtusi, nagu temperatuur ja niiskus. Ja eemaldatava kaugjuhtimispuldiga saate Beami juhtida kõikjal ruumis, mis tähendab, et te ei pea isegi püsti tõusma. Ülima mugavuse huvides kasutage oma õhukvaliteedi jälgimiseks ja juhtimiseks Duux rakendust.

Sobivad kokku:

Värv

Must, Valge

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Kvaliteetsed kaitsekindad: nitriilkindad, latekskindad, vinüülkindad.