Duux Beam Ultrasonic õhuniisutaja

189.99
Neto: 158.33

Duux Beam: suure võimsusega, kuid minimaalse jalajäljega õhuniisutaja. Selle 5-liitrine veepaagi maht ja suur udukogus (350 ml tunnis) tagavad optimaalse jõudluse. Tänu oma parimale täitmisvõimele on Beami lisamine ja sellega tegelemine sama lihtne kui taimede kastmine. Ja selle sisseehitatud temperatuuriandur ja hügrostaat tagavad, et olete alati õhukvaliteedi kontrolli all. Kaugjuhtimispulti saab hõlpsaks juurdepääsuks seadmesse hoiustada. Beami saab kasutada igal ajal ja igal pool uue Duuxi rakendusega.

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Õhuniisutaja Duux Beam Ultrasonic

Kuidas Duux’i õhuniisutaja Teile mõjuda võib?

Kuiv nahk? – Kui õhuniiskus on madal, väheneb vee hulk nahas, mistõttu nahk kaotab (osaliselt) oma elastsuse. Selle tulemusena võib nahk ärrituda, sügeleda või isegi murduda kergemini, nagu see ka juhtub lõhenenud huulte puhul. Samuti võivad tekkida kuivad silmad. Õhuniisutaja võib lahendada need probleemid.

Hingamisteede raskused? – (Liiga) kuiv õhk ärritab hingamisteid, mis võib süvendada astmat, KOK-i ja allergilisi reaktsioone.

Peavalu? – Kui õhk on (liiga) kuiv, on alveoolidel raskem omastada sissehingatavast õhust piisavalt hapnikku. Seetõttu võib vereringesse sattuda vähem hapnikku, mis põhjustab peavalu, keskendumisraskusi ja väsimust.

Õhuniisutaja Duux Beam Must ja Valge
Õhuniisutaja Duux Beam töötamas

Staatiline elekter? – Vesi tagab elektronide hea juhitavuse, mistõttu on niiskes õhus palju vähem staatilist elektrit. Talvel on õhuniiskus sageli madal, nii et asjad muutuvad kiiremini staatiliseks. 

Külm? – Madal õhuniiskus ei põhjusta mitte ainult külmetushaigusi, vaid muudab teid ka vastuvõtlikumaks külmetushaigustele ja/või gripile. Seda seetõttu, et madala õhuniiskuse korral püsivad viirusosakesed õhus kauem.

Ultraheli? – Beam Mini on ultraheli niisutaja. Seda tüüpi niisutaja töötab vibratsiooniga, mis muudab vee müratult nähtavaks uduks. Koos sisseehitatud hügrostaadiga tagab Beam Mini kodus õhuniiskuse optimaalse taseme (40-60%).

Õhuniisutajaga jätad kuiva õhuga hüvasti

Meet Beam: võimas väikseima jalajäljega niisutaja. Viieliitrise veepaagi mahuga ja suure udukogusega 350 ml tunnis on optimaalne jõudlus alati kindel. Beami saab täita ülevalt – sama lihtne kui taimede kastmine. Ja tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile saate alati jälgida oma kodu õhukvaliteeti. Juhtpaneel toimib kaugjuhtimispuldina ja seda saab seadme sees hoida. Ja uue Duux rakendusega saab Beami kasutada igal ajal ja igal pool!

Sobib igasse interjööri

Beam on väikese jalajäljega ja see on läikiva valge või musta disainiga ja matt viimistlusega. Selle vastupidav alumiiniumist alus koos sisseehitatud meeleoluvalgustusega muudab selle suurepäraseks lisandiks igasse ruumi majas

Õhuniisutaja Duux Beam
Õhuniisutaja Duux Beam veekann

Muljetavaldav esitus

Ultraheli udu väljundvõimsusega 350 ml tunnis on Beam sisekliima parandamisel universaalne. 5-liitrine veepaak töötab kuni 25 tundi kuni 40 m² suurustes ruumides, samas kui isereguleeruv hügrostaat hoiab niiskustaset vahemikus 40–90%.

Lihtne kasutada

Talal on 3 väljundtaset ja isereguleeruv hügrostaat, mis reguleerib automaatselt väljundit vastavalt teie eelistatud sätetele. Sellel on automaatne väljalülitustaimer ja see jälgib veetaset, niiskust ja temperatuuri – nii et olete alati kursis. Lõdvestumiseks võite kasutada Beami koos aroomiteraapiaga.

Täielik kontroll ja ühenduvus

Beam pakub täielikku juhtimist: selle kõrge eraldusvõimega LED-ekraan pakub kogu vajalikku teavet, sealhulgas sätteid ja väärtusi, nagu temperatuur ja niiskus. Ja eemaldatava kaugjuhtimispuldiga saate Beami juhtida kõikjal ruumis, mis tähendab, et te ei pea isegi püsti tõusma. Ülima mugavuse huvides kasutage oma õhukvaliteedi jälgimiseks ja juhtimiseks visuaalse liidesega Duuxi rakendust.

Värv

Must, Valge

© 2022 Kõik õigused kaitstud