Õhuniisutaja Duux Beam Mini

139.99
Neto: 116.66

Tutvuge Beam Miniga: suure võimsusega minimaalse jalajäljega niisutaja. Selle 3-liitrise veepaagi maht ja suur udukogus (300 ml tunnis) tagavad optimaalse jõudluse. Tänu oma parimale täitmisvõimele on Beam Mini lisamine sama lihtne kui taimede kastmine. Ja selle sisseehitatud temperatuuriandur ja hügrostaat tagavad, et olete alati õhukvaliteedi kontrolli all. Kaugjuhtimispulti saab hõlpsaks juurdepääsuks seadmesse hoiustada. Täiesti uue Duux rakendusega saab Beam Minit kasutada igal ajal ja igal pool.

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , ,

Õhuniisutaja Duux Beam mini

Kuidas Duux’i õhuniisutaja Teile mõjuda võib?

Ultraheli? – Beam Mini on õhuniisutaja. Seda tüüpi niisutaja töötab vibratsiooniga, mis muudab vee müratult nähtavaks uduks. Koos sisseehitatud hügrostaadiga tagab Beam Mini, et õhuniiskus kodus on alati optimaalne (40-60%).

Kuiv nahk? – Kui õhuniiskus on madal, väheneb vee hulk nahas, mistõttu nahk kaotab (osaliselt) oma elastsuse. Selle tulemusena võib nahk ärritada, sügelema või isegi murduda kergemini, nagu see juhtub lõhenenud huulte puhul. Samuti võivad tekkida kuivad silmad.

Hingamisteed? – (Liiga) kuiv õhk ärritab hingamisteid, mis võib süvendada astmat, KOK-i ja allergilisi reaktsioone.

Peavalu? – Kui õhk on (liiga) kuiv, on alveoolidel raskem omastada sissehingatavast õhust piisavalt hapnikku. Seetõttu võib vereringesse sattuda vähem hapnikku, mis põhjustab peavalu, keskendumisraskusi ja väsimust.

Õhuniisutaja Duux beam mini

Külm? – Madal õhuniiskus ei põhjusta mitte ainult külmetushaigusi, vaid muudab teid ka vastuvõtlikumaks külmetushaigustele ja/või gripile. Seda seetõttu, et madala õhuniiskuse korral püsivad viiruseosakesed õhus kauem.

Staatiline elekter? – Vesi tagab elektronide hea juhitavuse, mistõttu on õhus palju niiskust vähem staatilist elektrit. Talvel on õhuniiskus sageli madal, nii et asjad muutuvad kiiremini staatiliseks.

Õhuniisutaja Duux Beam mini

Sobib igasse interjööri

Beam Mini on väikese ruumijäljega ning see on läikiva valge või musta disainiga ja matt viimistlusega. Tugev alumiiniumist alus koos sisseehitatud meeleoluvalgustusega muudab selle suurepäraseks lisandiks igasse ruumi majas.

Esitus, mis avaldab muljet

Ultraheli udu väljundvõimsusega 300 ml tunnis parandab Beam Mini sisekliimat nagu ükski teine. 3-liitrine veepaak töötab kuni 20 tundi kuni 30 m2 ruumides, samas kui isereguleeruv, reguleeritav hügrostaat pakub õhuniiskust 40-90%. Ja vähem kui 32 dBA-ga on Beam Mini äärmiselt vaikne.

Lihtne kasutada

Beam Minil on 3 väljundtaset ja isereguleeruv hügrostaat, mis reguleerib automaatselt väljundit vastavalt teie eelistatud sätetele. Sellel on automaatne väljalülitustaimer ja see jälgib veetaset, niiskust ja temperatuuri – nii et olete alati kursis. Katlakivivastane ja antibakteriaalne filtrikassett tagab alati puhta ja hügieenilise udu väljundi.

Täielik kontroll ja ühenduvus

Beam Mini pakub täielikku juhtimist: selle kõrge eraldusvõimega LED-ekraan annab kogu vajaliku teabe, sealhulgas seaded ja väärtused, nagu temperatuur ja niiskus. Ja eemaldatava kaugjuhtimispuldiga saate Beam Minit juhtida kõikjal ruumis, mis tähendab, et te ei pea isegi püsti tõusma. Ülima mugavuse huvides kasutage oma õhukvaliteedi jälgimiseks ja juhtimiseks visuaalse liidesega Duuxi rakendust.

Sobivad kokku:

Värv

Must, Valge

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Kvaliteetsed kaitsekindad: nitriilkindad, latekskindad, vinüülkindad.