Antigeeni kiirtest Roche/Biosensor, 25 kiirtesti (ID:7399)

162.00
Neto: 135

SARS‑CoV‑2 Rapid Antigen Test on kiire kromatograafiline immuunanalüüs inimese ninaneelus olevate SARS‑CoV‑2 spetsiifiliste antigeenide kvalitatiivseks tuvastamiseks. Analüüs on
mõeldud SARS‑CoV‑2 viiruse antigeeni tuvastamiseks COVID‑19 kahtlusega isikutel. Toode on ette nähtud ainult professionaalseks kasutamiseks ja palume tutvuda toote kasutusjuhendiga.

Roche/Biosensor antigeeni kiirtesti aspektid, mis konkurentsieelist kinnitavad:

 • Antigeeni kiirtest Covid-19 aktiivse viiruse tuvastamiseks.
 • Tulemused 15 minutiga.
 • Lihtne kasutada – testimine nina ja ninaneelu materjalist.
 • Testid on pakendatud monodoosidena.
 • Tundlikkus 96,52%.
 • Spetsiifilisus 99,68%.

Kaasas eestikeelne kasutusjuhend.

Pakendis on 25 antigeeni kiirtesti.

2 laos

Osta kohe

Eeldatav tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Toode on ette nähtud ainult professionaalseks kasutamiseks ja enne kasutamist palume tutvuda tootega kaasa lisatud kasutusjuhendiga.

Lühidalt, antigeeni kiirtesti tegemine toimub järgmiselt:

 1. Soovitavalt enne proovi võtmist hästi kergelt nuusata, et võimalikud viiruseosakesed liiguksid ninas veidi ette poole ning, et nina oleks võimalikult puhas. Testi proovivõtutampoon sisestatakse nina kaudu ning proov tuleks ideaalis võtta ninaneelust. Jälgida tuleks patsiendiohtust ning, kui ninaneeluproovi võtmine on võimatu siis võtta proov nasaalselt ninasõõrmetest eestpoolt (1-2cm). Proovivõtupulka tuleks kummaski ninasõõrmes keerutada 15 sekundi jooksul. Proovi võtmine on testimise kõige olulisem osa ning tuleks teha ettevaatlikkusega.
 2. Seejärel tuleks proovitampoon ettevalmistatud buffer lahusega topsi panna ning pulka keerutada 5-10x proovivõtutampooni tuubis.
 3. Tampoon tuleb tuubist välja võtta nii, et tuubi seinad on tugevalt kokku vajutatud- nii jääb võimalikult vähe vedelikku ja materjali proovivõtupulga peale.
 4. Tuubile tuleb peale panna kork ning seejärel tilgutada 3 tilka kassetil olevale testimise alale. Avatud testikassett tuleks kasutad 15 minuti jooksul.
 5. Proovitulemus ilmub 15 minutiga. Kontrollitriip C peab ilmuma iga testi tegemise juures ning tähistab korrektset negatiivset vastust. Kui testimisalale tekib ka testi triip T on tegemist positiivse vastusega. Proovi tulemust tohib lugeda alates 15minutist kuni 30 minutini alates proovi pealekandmisest.

Testi tulemus näitab aktiivset viiruse hulka testimise ajahetkel, mis võib aja möödudes ka muutuda. Negatiivne tulemus ei tähenda, et viirusega kokkupuudet ei ole olnud ning kordustestimine võib osutuda vajalikuks, eriti kui tekivad hiljem ka sümptomid.

Antigeeni test on kõige täpsem kuni 5 päeva peale sümptomite tekkimist või kuni 7 päeva kokkupuutest.

Positiivne tulemus on kinnitav tulemus ning antud isikut tuleks käsitleda kui COVID-19 viiruse kandjat.

© 2023 Kõik õigused kaitstud
Meditsiiniriided, kaitsekindad, õhupuhastid.