Tegemist on aeglase mahlapressiga, mille abil valmib veelgi maitsvam mahl.
Igapäevane vitamiinilaks vaid 1 minutiga!
Mahlapress on mõeldud mugavalt igapäevaseks kasutamiseks.
Retseptid, nõuanded ja inspiratsioon
Lae alla NutriU rakendus, mis sisaldab ideid, et katsetada ja avastada mahplapressi abil uusi retsepte. Tervislik toitumine peaks olema lihtne – seepärast pakub NutriU rakendus erinevaid tervislikke alternatiive lemmiktoitudest. Rakenduses luuakse pidevalt tervislikke retsepte alates värskendavast mahlast kuni koduse mandlipiimani, tegemata järeleandmisi maitsva maitse osas.


Kasuta oma lemmikviljasid
Mahlapressi kasutades vabastad puu- ja köögiviljadest toiteväärtuse kuni 80% ulatuses. Aeglase mahlapressi abil valmib veelgi maitsvam, kvaliteetsem ja ühtlasem mahl, kui kiire mahlapressiga valmistamisel.
Lai avaus – 7 cm toitetoru
Säästa oma aega ja valmista värske mahl kiiresti – enamik puu- ja köögiviljadest ei vaja ekstra tükeldamist. Lihtsalt pista puu- või köögivili tervenisti toitetorusse ja naudi toitaineterikast söögikorda.
Eemaldatavad osad on nõudepesumasinas pestavad
Tänu mahlapressi ainulaadsele disainile saab oma mahlapressi kiiresti kokku panna ja kasutama hakata. Samuti on seda lihtne lahti võtta ja kiiresti puhastada. Kõiki eemaldatavaid osi saab ohutult puhastada nõudepesumasinas, mis teeb koristamise pärast igapäevast mahlasessiooni veelgi lihtsamaks.


QuickClean tehnoloogia
QuickClean-tehnoloogia – sealhulgas mahlapressi kergesti puhastatav mikrosõel. Kõiki osi on lihtne eemaldada ja loputada.
Tilga stopper
Köök ja valmistamispind jääb kenasti puhtaks tänu mahlapressi integreeritud tilga-stopper süsteemile.
KKK
1. Mida saab Philips mahlapressiga valmistada?
Kasutage värskeid puu- ja köögivilju, sest need sisaldavad rohkem mahla. Parima maitse saad, kui kasutad puu- ja köögivilju otse külmikust.
Mahlapressiga töötlemiseks sobivad puuviljad nagu õunad, pirnid, ananassid, viinamarjad, granaatõunad, apelsinid ja melonid ning köögiviljad nagu porgandid, kurgid, tomatid, sellerivarred.
Täiendavad koostisained, mida võite mahlapressi panna: banaanid, mangod, avokaadod või isegi mandlid eriretseptide jaoks, nagu banaanipiim või mandlipiim (vt retseptiraamatut), samuti nisurohi ja lehed tervislike roheliste mahlade jaoks.
Väga kõvad ja/või kiulised või tärkliserikkad puuviljad ja köögiviljad (nt suhkruroog, banaan ja mango) ei sobi selles seadmes mahlapressimiseks.
2. Kas Philips mahlapressiga võib tsitrusvilju mahlata?
Jah, kuid tsitruseviljad soovitatakse enne mahlade pressimist koorida, sest ühelt poolt võib koor olla keemiliselt töödeldud ja teiselt poolt maitseb puuviljade valge viljakest kibedalt ning võib mõjutada mahla maitset.
3. Kas teatud koostisosad põhjustavad masina pigmentide värvimuutust?
Kaane värvimuutus võib tekkida, kui valmistatakse mahl tugevate värvidega puu- või köögiviljadega, näiteks porgandi või peedi kasutamisel.
Selle vältimiseks on soovitatav puhastada seade vahetult pärast kasutamist.
Enamik plekke saab hõlpsasti eemaldada nõudepesumasinas või pesemisel sooja vee ja nõudepesuvahendiga.
Kui plekke on raske eemaldada, proovige kasutada toiduõli. Kandke mõned tilgad toiduõli nõudepesu või paberist köögirätiku peale ja hõõruge plekke.
Seejärel puhastage osad uuesti nõudepesumasinas või käsitsi pesemisel.