Medkeskusest

Tere! Meil on hea meel sinuga tuttavaks saada!

Luba ma aitan veidi orienteeruda.

Pakub huvi, kuidas valmis meie veebipood?

Kõik on lihtne. Oli aeg, mil Maailm otsustas veidi puhata ja võttis pausi. Seda aega nimetatakse pandeemiaks ja korooniviiruse levikuks. Meil tuleb hästi välja tööstusettevõtete teenindamine, tarnime elektrilisti komponente, tööstuslike tarvikuid ja toormaterjale. Meie kliendid hakkasid meilt aktiivselt küsima ka desinfitseerimisvahendeid ja meditsiinilisi maske. Selliselt alustasime STERIGEL desinfitseerimisvahendi müügiga. Seejärel lisandus DESOPIND – pindade desinfitseerimisvahend. Koostöö tulemusel saime müügiks ka kvaliteetsed MaiMed meditsiinilised maskid. Lisaks ka kaitsevisiirid, pihustiga pudelid ja mitmed muud kasulikud tooted, mis aitavad kaitsta töötajaid nii tööl, kui ka kodus.

Selliselt tekkis suurem huvi tervise kaitsevahendite suhtes, lisandusid korralikud tooted ja nii saigi alguse e-pood: MEDKESKUS.EE

Sooviksid olla kindel, et meid saab usaldada?

Väga õiged mõtted. Oleme väike, kuid tugev ettevõte. Tegeleme meid huvitavate projektidega. Tarnime tooteid nagu hooliv lind toob süüa oma linnupoegadele. Ei võta vastu raha toodete eest, mida meil pole laos, vastame kõigile kirjadele, konsulteerime telefoni teel ja üleüldse pingutame selle nimel, et meie veebilehel oleks mugav ja meeldiv sooritada oste. Oleme usaldusväärne ettevõte.

Kuidas müüa medkeskus.ee veebipoes kvaliteetseid ja kõigile vajalikke tooteid?

Nagu ka kõikide suhete alguses: kõige parem on alustada tutvumisega – kirjutage meile: info@medkeskus.ee

Soovid meile miskit öelda?

Oleme sellele ainult rõõmsad. Kõiki ettepanekuid parem saada kirjalikult. Selliselt on meil rohkem võimalusi küsimustele detailselt läheneda. Kirjuta siia: info@medkeskus.ee Infoga kiire ja ei soovi oodata? – siis palun helista siia: +372 55 88 300 (ainult palun ole kindel, et tegemist on tööajaga).

Soovid liituda meie kollektiiviga?

Uhkusega võtaksime osa Sinu eduka karjääri ajaloost. Kirjuta meile siia: info@medkeskus.ee

Ei meeldi, et alustasime sinatamisega?

Palun ära pahanda, oleme alles koostöö alguses. Nii oli lihtsam kirjeldust kirjutada. Kogu meie suhtlus klientide ja koostööpartneritega kulgeb viisakas vormis, peame lugu viisakusreeglitest ja austame ärieetikat.

Parimate soovidega,

Velstand Company OÜ kollektiiv